O nas

VIXAR GROUP SP. Z O.O

Firma   VIXAR GROUP SP. Z O.O.  powstała w 2022 roku z fuzji firm rynku automotive. Początek założenia pierwszej firmy to rok 2002.  Jesteśmy stabilną firmą, cieszącą się zaufaniem zarówno naszych licznych klientów jak i współpracujących z nami producentów. Od początku jesteśmy związani z rynkiem automotive.

Group sp. z o.o. stawiając na zrównoważony rozwój swojej działalności przedstawia propozycję współpracy w zakresie obróbki stali:

[czarnych, nierdzewnych, kolorowych oraz aluminium]:

Toczenie, frezowanie, szlifowanie, wiercenie, docieranie, spawanie, cięcie piłą, grawerowanie laserowe, usługi pomiarowe, cięcia laserowe (kooperacja)obróbka cieplna i galwaniczna (kooperacja)

VIXAR to prężnie rozwijające przedsiębiorstwo, oferujące Klientom profesjonalne i wszechstronne usługi w zakresie obróbki metali skrawaniem. Nasze bogate doświadczenie, doskonała znajomość rynku oraz specyfiki branży, a także dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, sprawiają, że jesteśmy w stanie dostarczać na polski rynek ofertę na najwyższym poziomie. Przyjmujemy zlecenia związane z obróbką skrawaniem od osób prywatnych i przedsiębiorstw. Przez lata działalności związani jesteśmy z branżą  automotive:

produkcją własnego produktu – rzędowych pomp wtryskowych i wtryskiwaczy stosowanych w silnikach wysokoprężnych na licencji Friedmann & Maier produkowanych dawniej przez WAW PZL-MIELEC

dostawami części i podzespołów do takich firm jak: POLSKIE ZAKŁADY LOTNICZE PZL- MIELEC ( LOCKHEED MARTIN COMPANY, SIKORSKY AIRCRAFT CORPORATION), GARDNER AREOSPACE i innych

oraz rozwojem w branży kolejowej i współpracy z takimi firmami jak:

3A COMPOSITES MOBILTY S.A., NEWAG SA, PESA Bydgoszcz SA,

dysponuje doświadczeniem i kompetencjami w zakresie:

Obróbki CNC i konwencjonalnej stali (czarnej, kolorowej i nierdzewnej) oraz aluminium,

Spajania stali i aluminium {spawanie, zgrzewanie)

Obróbka metali wspierana jest przez systemy projektowania 3D [CATIA] programy CAM [MASTERCAM]. Świadczymy usługi obróbki skrawaniem na maszynach 2, 3, 4 osiowych wyposażonych w zrobotyzowane gniazda.

Maszyny CNC, którymi dysponujemy są wyposażone w oprogramowanie postprocesorowe, umożliwiające wykonywanie przedmiotu obrabianego bezpośrednio według zadanego modelu 3D, co efektywnie skraca czas wykonania danego zlecenia i pozwala zoptymalizować parametry obróbki. Na państwa życzenie wykonujemy niestandardowe produkty wg projektów, rysunków i wzorów. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne. Naszą misją jest ciągły rozwój i konsekwentne podążanie za potrzebami Klientów. Chcąc zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, na bieżąco udoskonalamy procesy produkcyjne, a także pracujemy nad rozwojem pracy zespołowej z odpowiednio wyszkolonymi pracownikami.

Liczymy, że zdobędziemy  Państwa zaufanie co do wytwarzania nowych detali, a ze swej strony zapewniamy iż dołożymy wszelkich  starań, aby jako nasi Klienci byli Państwo zawsze zadowoleni ze współpracy.

 Zapytania proszę kierować na email: info@vixar.pl lub zamowienia@vixar.pl  lub kontakt telefoniczny: 

DZIAŁ SPRZEDAŻY: (+48) 662 449 707           DZIAŁ PRODUKCJI: (+48) 881 550 930

Shopping Cart
Scroll to Top